Kullanım ve İade Sözleşmesi

Kullanım ve İade Sözleşmesi


Bakiye Iade Kosullari:

musterinin mevcut bakiyesi en az 5tl ve uzeri ise iade talebinde bulunabilir tum odemelerde iade kabul edilebilir mobil odemeler ve kredi karti odemelerinde iade kapsaminda degildir musteri iade talebinde bulundukdan sonra onaylanmasi beklenir onaylanan iadeler en gec 21 is gunu icinde (pazartesi) gunleri aktarilir (bankalarin kesmis oldugu komisyonlar iade tutarindan dusulere gonderilmektedir kesintilerden tarafimiz sorumlu degildir) sartlar okunmus ve kabul edilmis sayilicaktir

1 - Sözleşme Değişikliği durumunda müşteri takip etmek zorundadir.


1 - hizmet 48 saat icerisinde teslim edilmez ise musteri eksiksiz iade hakkina sahipdir.


1 - eger hizmet aktif edilip teslim edilmis ise musteri kullanmaya basladigi ilk 3 is gunu icerisinde menmun kalmaz ise iade hakkina sahipdir (%50 iade orani belirlenip banka eft / havale yolu ile iade tutari gonderilir bankanin kesmis oldugu komisyondan musteri sorumludur).


1 - iade kosullari odemelerde gecerlidir belirtilen sartlari musteri hizmet almadan once okumus ve kabul etmis sayilicaktir


1 - Mağaza tarafından yapılan ürün/hizmet teslimatı müşteriye sistemde belirtilen Telefon Numarasina ulaşılamaz ise sipariş etmiş olduğu ürün/hizmet bilgileri kesinlikle başka bir telefon numarasina gönderilmeyecektir.


1 - Bu durum çerçevesinde üye kendinin bulunmadığı bir telefon numarasina sipariş isteğinde bulunduğu icin doğacak kanuni yükümlülükleri kabul etmek durumundadır.


2 - Sipariş Verilen Ürün Hizmet kurulum Şekline Göre 24 Saat İçerisinde Teslim Edilir.


3 - Oluşturulan Destek Talebleri Ve Ödeme Talepleri 24 Saat İçerisinde Yanitlanmaktadir.


4 - Ödeme Yöntemlerinin Kesmiş Olduğu Komisyonlardan Tarafimiz Sorumlu Değildir.


5 - Hizmetin Kötüye Kullanimi Ve Tc Yasalarina Aykiri Şekilde Kullanimi Hizmetin Sonlandirilmasina Sebebdir.


6 - Firma Çalişanlarina Ve Yöneticilerine (argo) İçerikli Sözlü Ve Yazili İfadeler Hizmetin Sonlandirilmasina Sebebdir.


7 - Hizmet Süresi Dolmuş Her Servis En Fazla 1 İş Günü 24 Saat Açik Tutulmaktadir 2. Günün Sonunda Durdurulmaktadir.


8 - Olasi Veri Kayiplarindan Tarafimiz Sorumlu Degildir.


9 - Anlik Güncellemeler Ve Bakim Çalismalari Haber Vermeden Yapilabilir Eğer Duyuru Yapilmiş İse Müşteri Takip Etmek Zorundadir.


10 - Hizmet Alan Her Müşteri Kullanim Şartlarini Hizmet Almadan Önce Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayilicaktir.


11 - Sonteklif.Com Müşterinin Onay Süreci 3 Günü Geçtiği Taktirde Ödemeniz Veya Siparişiniz Geri Vermeksizin Yanar Aksi Taktirde Savunma Hakkınız Bulunmamaktadır.


12 - Sonteklif.Com Eğer Siparisiniz Aktif İse Sonteklif.Com Ödemeniz Onay Bekliyorsa En Geç 12 Saat İçersinde Onay Vermek Zorundasınız Aksi Taktirde Siparişiniz Durdurulur Ve Sonteklif.Com Ödemeniz Yanar.